Ansvarsområden inom styrelsen

Nedan följer en sammanställning av de olika ansvarsområdena samt kontaktdetaljer.

Samrådsmöten och andra kommunprojekt, hemsida, etc. Mats Nobelius, mats@fflist.se

Kassör/ekonomi: Olle Deras, olle.deras@tomokuhus.se

Reklam vid rastplatsen: Patric Skoglund, patric.skoglund@leksandsif.se

Företagsbesök: Annelie Vissgården, annelie.vissgarden@adleva.se samt Bo Liljegren, bo.liljegren@leksandssparbank.se

Skola- och arbetsliv: Anders Jansson: anders.jansson@gmail.com

Årsfesten, utdelning av priser: Majvor Leksell, majvor.leksell@lrfalunleksand.se samt Annica Stolt, annica.stolt@outlook.com

Medlemskontakter: Marika Sernfält, marika@mazeproduction.se

Digitala kanaler: Stefan Hjerpe, stefan@martasel.se

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s